Newsy

O wszystkim co dzieje się wokół festiwalu dowiesz się tutaj

Prezentacja inwestycji Domar Development – Kryształowej II

Prezentacja inwestycji Domar Development – Kryształowej II

Zapraszamy na prezentacje nowej inwestycji firmy Domar Development - Kryształowej II (www.krysztalowa2.pl), z wykorzystaniem narzędzie przygotowanych przez firmę VR Global - wirtualnej rzeczywistości oraz wielofunkcyjnego, dotykowego stołu multimedialnego 4K Hoylu, pozwalającego na profesjonalne i nowoczesne prowadzenie prezentacji naszej inwestycji. Dzięki swojej wszechstronności i precyzji jest doskonałym narzędziem wspierającym zespół sprzedażowy. Intuicyjny interfejs, technologia multi-touch, możliwość prezentacji 3D, a także automatyczna synchronizacja treści to tylko kilka z kluczowych cech ułatwiających pracę dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu firmy Hoylu.

Czytaj dalej...
Humanitarium – Laserowy Tunel

Humanitarium – Laserowy Tunel

Centrum Nauki Humanitarium przybywa do nas z Laserowym Tunelem, który rozświetli Noc z Designem. Wiązki lasera zanurzone we mgle zachęcą Cię do przejścia przez tę plątaninę świateł. Ale to nie jest łatwe zadanie. Przetestuj więc swoją inteligencję kinetyczną, sprawdź, czy potrafisz pokonać tę skomplikowaną ścieżkę. To nie jest łatwe. Laser wychwyci każdy Twój fałszywy ruch. Jeśli usłyszysz sygnał alarmowy, rozgrywkę musisz zacząć od nowa. Sprawdź, czy Ci się uda. Nawet jeśli nie, masz gwarantowaną zabawę. Spróbuj!

Czytaj dalej...
Vivid Gallery – sztuka w galerii, galeria sztuki

Vivid Gallery – sztuka w galerii, galeria sztuki

Vivid Gallery podczas Nocy z Designem zadba o osobisty kontakt ze sztuką i designem. Zgodnie z ideą slow life pokażemy posługując się malarstwem „Krótką historię odpoczynku przy pomocy Sztuki”- w wybranych pracach tematem przewodnim będą morze, plaża, ciepło, natura, i kolory kojarzone z relaksem: błękity, żółcienie, biel, limonka, zielenie oraz bardzo dużo światła słonecznego. Zaprosimy także na spotkanie z Wielką Sztuką - zaprezentujemy wybrane fotografie i grafiki oraz fotomontaże Zdzisława Beksińskiego.

Czytaj dalej...
Przemysław Winnicki ponownie we Wrocławiu!

Przemysław Winnicki ponownie we Wrocławiu!

Znakomity pianista, Przemysław Winnicki, wystąpi ponownie podczas 9. Nocy z Designem z recitalem muzyki filmowej.  Posłuchamy najpiękniejszych motywów ze znanych i lubianych filmów. Recitalu posłuchać będzie można o godz. 20.00 w salonie KLER na 2.piętrze.

Czytaj dalej...
Piknik w wiszącej kapsule

Piknik w wiszącej kapsule

Na parkingu przed Galerią Wnętrz Domar pojawi się najwyższy w Europie dźwig z kapsułą restauracyjną, w której mistrz kuchni Mateusz Zdyb serwował będzie kuchnię włoską, mamy dwa podwójne zaproszenia na tę kolację dla śmiałków, którzy wrażenia kulinarne chcą połączyć  odrobiną swoistej alpinistyki.

Czytaj dalej...
Hommage (a) Zaha Hadid

Hommage (a) Zaha Hadid

Królowa architektury, zmarła w 2016 roku, światowej sławy architekt, słynąca z obłych, bionicznych konstrukcji, lubiła także drobniejsze projekty – np. wyposażenia wnętrz czy modowe.

Czytaj dalej...

Smakowita Premiera

Podczas tegorocznej Nocy z Designem swoje kulinarne sekrety odkryje przed nami Studio Kulinarne Piotra Kucharskiego i Tobiasza Hermana, do tej pory dostępne smakoszom w Browarze Mieszczańskim a od 22 czerwca także w Galerii wnętrz Domar.

Czytaj dalej...

9 noc z designem

9 Noc z Designem już niebawem. Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu przygotowaliśmy szereg informacji na temat wystaw, warsztatów oraz promocji jakie będą miały miejsce w tym czasie. Gorąco zapraszamy również na sam event, który odbędzie się 22 czerwca 2017 r. w godzinach od 19:00 - 24:00. Nie może Was zabraknąć!

Czytaj dalej...