Wróć do listy

Re-Cycle Story: MPProject

MP PROJECT jest młodą marką, której zależy na promowaniu slow fashion oraz eco designu. Jej celem jest budowanie świadomości na temat gospodarowania odpadami. Wlascicielka marki jest maniakiem odnawiania starych przedmiotów. Każda rzecz, która trafia na wysypisko dla niej jest cennym materiałem do działania. Wierzy, że dzięki swoim projektom zachęci ludzi do świadomego obcowania z luksusową sztuką recyklingu i upcyklingu.

Linia mebli MP PROJECT  jest funkcjonalna, wygodna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Zadowoli najbardziej wymagającego Klienta, który potrafi docenić dobro luksusowe. Każdy mebel, który tworze ma swoją historię, jest solidny, trwały oraz unikatowy.

Milena Tyczynska jest prekursorka nurtu • - upcykling luksusowy w Polsce – • pokazuje, że meble z upcyklinu i recyklingu nie są śmieciami. Z wykształcenia projektantka wnętrz nastawiona na podkreślanie wyjątkowości swoich Klientów we wnętrzach • i meblach, które projektuje.  Zainteresowanie slow fashion oraz eco designem odzwierciedla jej podejście do projektowania oraz życia.

Pufy czule nazywamy odkurzaczami, stoliki czule nazywamy przedłużaczami

https://www.facebook.com/UpcyclingMpProject/?fref=ts